Značka INFINUTY (názov INFINUTY je spojením dvoch anglických slov - infinity (nekonečno) a nuts (oriešky)) oficiálne vznikla v roku 2017, ale nepriamo jej príbeh v podstate začal oveľa skôr.

Celý život nás sprevádzal šport. A práve šport bol úplne prvotným impulzom k tomu, aby sme založili INFINUTY. Začalo to všetko lepším vnímaním zdravej stravy a k nášmu jedálničku postupne neodmysliteľne patrili orieškové maslá. Avšak, v tom čase bola na Slovensku len veľmi obmedzená ponuka a tak sme si orieškové maslá objednávali zo zahraničia. Tam sme však ako problém videli to, že veľakrát nebola dostupná informácia o pôvode orechov a preto sme sa rozhodli, že si skúsime nejaké orieškové maslo vyrobiť sami. 

Nakúpili sme rôzne druhy orieškov a pustili sme sa do nekonečného procesu pokusov a omylov. Úprimne, tie prvé pokusy dopadli katastrofálne a putovali rovno do koša. Ale nevzdali sme to a postupom času sme si receptúru vyladili tak, že sme boli odhodlaní predstaviť ich okoliu. A na naše počudovanie, to reagovalo veľmi pozitívne. Po pár týždňoch sme zistili, že všetci známi chcú naše maslá znovu a znovu. A vtedy prišiel ten okamih, kedy sme sa rozhodli založiť INFINUTY. 

Naším cieľom bolo od úplného začiatku priniesť na slovenský trh orieškové maslá tej najvyššej kvality, bez pridania akýchkoľvek zbytočnosti. Začínali sme s pár druhy, avšak postupom času sa naše portfólio zákazníkov niekoľkonásobne rozrázstlo, čo prinieslo aj ďalšie požiadavky na nové produkty. 

Momentálne máme vo svojej ponuke desiatky rôznych orieškových masiel, orechov, ovsených kaší a iných prvotriednych produktov. Používame len orechy od overených dodávateľov, pravú belgickú čokoládu a vyhýbame sa akýmkoľvek konzervantom alebo farbivám. Všetko čo u nás nájtede, je len v tej najvyššej možnej kvalite, o čom svedčí aj svetové ocenenie Great Taste Producer, ktoré je udeľované iba výrobcom, ktorých výrobky boli minimálne 3 roky po sebe ocenené zlatou hviezdou na Great Taste Awards vo Veľkej Británii. A že tých hviezdičiek máme viacero, o tom nie je pochýb :)

Za tento čas, od roku 2017, naše produkty ochutnali tisícky spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám neustále vracajú. Veríme, že keď raz ochutnáte, budete medzi nich patriť aj vy.