O nás

INFINUTY založili dvaja dlhoroční kamaráti, Ivo a Marek, ktorých spojili vysokoškolské lavice Ekonomickej univerzity, regresné analýzy, Hicksove kríže, agregátne dopyty a nakoniec aj štátnice. Napriek tomu, že sú úplne rozdielni, niektoré veci majú spoločné. Obaja majú radi šport, prírodu a potrpia si na kvalitné potraviny. Predstavme si ich trochu bližšie.

Ivo

Ivo, respektíve podľa občianskeho preukazu Ivan Pózel. V INFINUTY má na starosti predovšetkým vývoj nových produktov a všetky veci spojené s reklamou a marketingom.

Ivo pochádza zo Zvolena, ale hneď po strednej škole sa presunul do Bratislavy, kde žije doteraz. Vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave a dlhé roky pracoval v bankovom sektore. Neskôr niekoľko rokov pracoval pre zahraničnú korporáciu ako finančný analytik. Odmalička neobsedel a celý život sa venoval športu. Najskôr, ako väčšina chlapcov vo Zvolene, začal hokejom, neskôr sa venoval atletike, trochu futbalu a basketbalu a nakoniec u neho zvíťazil CrossFit a horská cyklistika. Práve šport ho zo sveta financií presmeroval aj k orieškovým maslám. Zo začiatku bol len masívny konzument, neskôr však využil svoje skúsenosti z oblasti finančných analýz a dospel k názoru, že pre neho bude finančne výhodnejšie, ak si ich bude vyrábať sám.

Vo voľnom čase dvíha činky, dupe do pedálov alebo blúdi niekde po lese so svojím štvornohým kamošom Marleym.


Marek

Marek, v kuloároch známy aj pod prezývkou "Hali", vlastným menom Marek Halač, má v INFINUTY na starosti okrem iného aj komunikáciu s obchodmi a dodávateľmi. 

Marek pochádza z Bratislavy, kde vyštudoval Ekonomickú univerzitu, oblasť bankovníctvo. Viac ako 17 rokov (áno, dobre čítaš, slovom sedemnásť rokov!) pracoval v bankovom sektore kde naplno využíval to, čo sa v škole naučil. Alebo to bolo opačne? No, každopádne, po týchto dlhých rokoch sa rozhodol pre rázny krok a spolu s Ivom sa rozhodol založiť spoločnosť InfiNuty. Marek je obrovským športovým fanúšikom, neujde mu žiadny futbalový, či hokejový zápas. Jeho obľúbeným klubom je Borussia Dortmund, takže keď hrajú, všetko ostatné ide bokom. Svoju vášeň k futbalu preniesol aj na syna, z ktorého pomaly vyrastá budúci slovenský reprezentant.

Marek sa vo voľnom čase rozčuľuje nad politikou, chodí na rybačku (po ktorej majú doma aj tak vždy rezeň) alebo naplno využíva predplatné športových kanálov.


Okrem Mareka a Iva sú súčasťou INFINUTY aj ďalší ľudia, bez ktorých by všetko nefungovalo tak, ako má:

Janko - je náš dvorný fotograf a správca všetkých sociálnych sietí a digitálneho obsahu.

Iva a Marek - naši dvaja obchodní zástupcovia, ktorí majú na starosti to, aby sa INFINUTY produkty dostali k čo najviac našim zákazníkom.

Naši zákazníci - ktorí sú neoddeliteľnou súčasťou našej "INFINUTY rodiny" a bez ktorých by sme neboli tam, kde sme.

Liquid error: Could not find asset snippets/ajaxify-cart.liquid