<< PREJSŤ DO VEĽKOOBCHODU >>


Aj keď INFINUTY funguje online, väčšina našich produktov putuje práve do maloobchodu. Naše produkty môžete nájsť v desiatkách rôznych obchodov a e-shopov po celom Slovensku, ale tiež v Českej republike, Slovinsku, Rakúsku, či dokonca v Írsku. A čo je podstatné, sieť týchto obchodov sa neustále rozrastá.

Gro našich produktov tvoria orieškové maslá a balené orechy, avšak v ponuke máme tiež rôzne druhy sušeného ovocia, bio kokosový olej a iné zaujímavé výrobky. Už tri roky po sebe boli naše produkty ohodnotené aj na medzinárodnej súťaži Great Taste Awards, kde získali dohromady viacero zlatých hviezd za výnimočnú chuť.

Pre viacerých partnerov tiež vyrábame naše produkty pod ich vlastnou značkou, čím im dokážeme ušetriť nemalé náklady na vlastnú výrobu. Zároveň majú možnosť produkty dizajnovo zladiť tak, aby zapadli do ich portfólia.

Pokiaľ máte aj vy obchod, e-shop alebo reštauráciu, a chceli by ste mať v ponuke práve INFINUTY produkty, neváhajte nás kontaktovať, radi vám poskytneme všetky potrebné informácie a veľkoobchodné ceny, prípadne vám  vypracujeme výhodnú cenovú ponuku na mieru.

Kontakty:

Ivan Pózel
tel.: +421 918 483 599
mail: office@infinuty.sk

Ivana Pesekyová
tel.: +421 918 484 160
mail: ivana@infinuty.sk