JÁN JACKULIAK - herec

 (foto: Linda Orlik)

Ján Jackuliak je slovenský herec, ktorý vyštudoval konzervatórium v Košiciach, potom získal angažmán v Štátnom divadle Košice. Neskôr však presídlil do Brna, kde absolvoval JAMU a vyštudoval odbor Muzikálové herectvo. 15 rokov bol členom Mestského divadla Brno, v ktorom stvárnil desiatky úloh v muzikálových aj činoherných predstaveniach a s ktorým účinkoval v Čechách a celej Európe. Následne pôsobil v Národnom divadle Brno v činohernom súbore do roku 2014. Popri tom účinkoval v niekoľkých českých TV seriáloch – 7 sérií úspešného projektu Vyprávěj, nominovaného aj na ocenenie na festivale v Monte Carle, v seriáloch České století, Četnické humoresky, 3+1 s Miroslavom Donutilom. Aktuálne pôsobí súčasne na slovenskej aj českej scéne.

Na Slovensku úspešne účinkoval aj vo viacerých seriáloch – Kriminálka Staré mesto, Nevinní, Ordinácia v ružovej záhrade, Horúca krv, Búrlivé víno, Za sklom či ako hosť v seriáli Komisár Rex. Často sa objavuje aj v českých seriáloch, predovšetkým v obľúbenej Ordinaci v růžovej záhradě, Labyrint, Specialisté a Policie Modrava. Z filmových účinkovaní môžeme spomenúť filmy Kandidát, Špunti na vodě, Masaryk a Miss Hanoi. V roku 2012 získal cenu OTO ako objav televíznej obrazovky a o rok neskôr bol nominovaný v kategórii Najlepší herec.

V súčasnosti má angažmán v divadle Aréna, v ktorom účinkuje v hrách ako Dracula, Írska kliatba, Bella Figura. V Prahe v Studiu Dva hrá v úspešnej hre Vše o mužích. Onedlho uvidíme v kinách aj rozprávku Princezná zakleta v čase 2, seriál o Ivete Bartošovej, v roku 2023 bude mať premiéru thriller Zatmění, dráma Citlivý člověk a Úsvit.

Okrem herectva tvorí hudbu, vo voľnom čase sa venuje rodine a má rád dobré jedlo, lyžovanie a posilňovanie. S Jankom spolupracujeme aj na jeho premene postavy. Užitočné typy ohľadom cvičenia a stravy môžete pravidelne nájsť aj na jeho instagramovom profile. 

 

MARTIN CHREN - cyklista

 


Martin je slovenský reprezentant v cyklistike. Tej sa venuje už od roku 2012 a za ten čas nazbieral nespočetné množstvo ocenení a úspechov. 

Je členom reprezentačného družstva Slovenska v dráhovej z cestnej cyklistike, v ktorých za pravidelne zúčastňuje na najvýznamnejších medzinárodných podujatiach. Momentálne pôsobí v cyklistickom kontinentálnom tíme Dukla Banská Bystrica. 
Martin je tiež držiteľom ocenenia "Talent roka", v roku 2022 sa mu podarilo kvalifikovať medzi 24 najlepších cyklistov sveta na základe UCI rankingu v dvoch vytrvalostných disciplínach - Scratch a Bodovacie preteky.

Aktuálne je 11-násobný dráhový majster Slovenska v Elitnej kategórii!

Ako vrcholový športovec vie, že pre jeho výkony je potrebná aj kvalitná strava a preto sa rozhodol pre spoluprácu s nami. Veríme, že aj vďaka tomu bude nadväzovať na doterajšie úspechy.

Viac o Martinovej športovej príprave nájdete aj na jeho instagramovom profile.