O nás

blank
  • Mikulas_doprava
  • Great taste
  • Previous
  • Ďalší

Sme dvaja dlhoroční kamaráti (povedzme, že sa voláme Marek a Ivo), ktorých spojili vysokoškolské lavice Ekonomickej univerzity, regresné analýzy, Hicksove kríže, agregátne dopyty a nakoniec aj štátnice.
Kým Marek bol vždy ten, ktorý na prednáškach vydržal sedieť až do konca, moja celoživotná láska k jedlu ma vždy prehovorila odísť na obed už o dve hodiny skôr.

Marek


Marek všetok svoj voľný čas venuje rodine a vychováva doma budúceho reprezentanta vo futbale. Veľmi rád si pozrie kvalitnú tureckú telenovelu alebo lúšti sudoku.

 

Ivo
Ja, pokiaľ práve nevenčím psa (rozumej "nenaháňam po ulici aby nejedol všetko čo mu pride pod nos"), tak som stratený niekde v lese alebo sa tvárim, že športujem. Po večeroch štrikujem alebo obstrihávam muškáty.

Niektoré veci však máme spoločné. Obaja máme radi šport, prírodu a potrpíme si na kvalitné potraviny. A tiež by sme chceli, aby si túto trojkombináciu obľúbilo čo najviac ľudí, preto sme sa rozhodli svojou trochou prispieť k tomu, aby si aj ty mohol ochutnať kvalitné a zdravé potraviny. V našich výrobkoch nikdy nenájdeš pridanú soľ, cukor, palmový tuk, ani žiadne konzervanty. Aby sme mali istotu, že všetky orechy sú v stopercentej kvalite, pražíme si ich sami nasucho, bez pridania akýchkoľvek tukov. Našim najväčším dodávateľom je príroda a pokiaľ to jej podmienky dovoľujú, tak práve tá naša – slovenská. Veď aký med môže dochutiť mandľové maslo lepšie ako ten od domáceho včelára? Záväzkom je pre nás okrem tvojej maximálnej spokojnosti aj to, aby sme všetko dobré vrátili prírode späť, preto sa vyhýbame plastom a používame iba recyklovateľné obaly. Dúfame, že ti bude chutiť a pomôžeš nám urobiť z našej planéty ešte lepšie miesto pre život.

Marek & Ivo

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info